Neohodnoceno

♛Queen♛

QUEEN - 15% parfémovaná voda pro ženy

QUEEN - Eau De Parfum for women

- 50 ml

Skladem
Kód: 37
Značka: KQ Cosmetics
3 000 Kč 1 990 Kč
Kategorie: Parfémy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
408A8728 2AD8 4C1B A7E1 47994B13E3F8
ZDARMAZDARMA 3 000 Kč

Hlava

Srdce

Základ

Granátové jablko

Orchidej

Jantar

Zelené tóny

Lotos

Mahagon

 

 

Pižmo

 

 

 Fialka

 

 

 

 

Typ vůně: citrusová, dřevitá, sladká, květinová, morušová, ambrová

QUEEN perfume: citrus, woody, sweet, floral, silky, amber

 

Buď jedinečná, buď sexy s vůní QUEEN!

Proč právě tato jedinečná vůně? Hned po nanesení budete oslnivá a sexy. Podtrhnete váš sex appeal, eleganci. Zaručeně oslníte každého muže, díky naší sotisfikované vůni! Pokud jste typ ženy, která nikdy neměla moc sebevědomí, tak díky naší vůni ho rozhodně mít budete. Buďte žádaná, krásná a sebevědomá žena ve společnosti. 

Parfém QUEEN vás zpočátku oslní vůní ovoce a květin. Poté přechází do vůně do silnější podoby díky černé orchideji a lotosvého květu.

Základem vůně je mahagon a jantar, který vytváří skvělý podklad. Díky fialek naše vůně získává opravdu jemnost a smyslnost. 

Pokud chcete ve společnosti vyniknout, být nezapomenutelná a nebo pouze uniknout od každodenních starostí, tak je tento parfém přímo stvořen pro vás.

 

Be unique, be sexy with the QUEEN!

Why this unique scent? You will be dazzling and sexy right after application. Underline your sex appeal, elegance. You are guaranteed to dazzle every man, thanks to our sophisticated scent! If you are the type of woman who has never had much self-confidence, then thanks to our scent you will definitely have it. Be a wanted, beautiful and confident woman in society.

QUEEN perfume initially dazzles you with the scent of fruit and flowers. Then it turns into a stronger scent thanks to a black orchid and a lotus flower.

The basis of the scent is mahogany and amber, which creates a great base. Thanks to violets, our scent really acquires softness and sensuality.

If you want to excel in society, be unforgettable or just escape from everyday worries, then this perfume is directly created for you.

Zpět do obchodu